Size Bir Telefon Kadar Yakınız
0531 232 81 81
Dil Seçin
tren

50.Yıl Mahallesi Elektrikçi

50.Yıl Mahallesi Elektrikçi

50.Yıl Elektrikçi

Tıkla Hemen Ara

50 yıl elektrikçisi

50.Yıl Mahallesi elektrikçi Sultan gazi  hizmetinizdedir. Elektrik ile ilgili uzaktan yakından bir çok konuda 50.Yıl Elektrik ustalarımız yanınızdadır. Elektrik işlerimiz çok ciddi konulardır. Bunun için Acil Elektrik servisiniz en yakın elektrikçi olarak size hizmet vermektedir. Elektrik Servisiniz güven, tecrübe ve profesyonellikte en iyi Elektrik ustaları işe tüm işlerinizi halleder.

Firmamız olarak 2014 yılından beri hizmet verneye devam ederek verilen tüm işleri kısa zamanda çözüme kavuşuruyoruz. Şimdi sizlere 7 gün 24 saat hizmet veren 50.Yıl Elektrikçilerinin neler yaptığını açıklayalım.50.Yıl Uzman Elektrik Servisi kurdukları sistemlerde Cat5e, Cat6e, Cat6a, Cat7 kablolama uygulamalarıyla sizlerin hizmetinizdedir.

Kablolama konusunu birden fazla yönden incelemek gerekir. Biz bugün 50.Yıl Elektrik olarak Elektrik Kablolama, İnternet / Telefon Kablolama ve Anten Kablolama konularına değineceğiz.
Elektrik Kabloma dediğimizde olay asıl elektrik yolu olarak düşünülebilir. Bu elektrik yolu Elektrik panosundan başlar.

Elektrik sigortaları, şalterler ve elektrik sayaçlarından evimizin içine alınan elektrik elektriği tüketmeye başladığımız noktalarda son bulur. Mekanlarda topraklama işlemi ve bütün bu tesisatların döşenmesi ya da var olan tesisatın onarılması 50.Yıl Elektrikçisi tarafından yapılır. Telefon / İnternet Kablolama dediğimiz sistemde telefonunuza veya internet sağlayıcınıza giden kabloların döşenmesi yine eğer var ise onarılması 50.Yıl Elektrik Servisinin işidir. ADSL, Network Switch kurulumları ve konfigürasyonu 50.Yıl Elektrikçiniz tarafından yapılacaktır.


Anten Kablolama işi ise adından da anlaşılacağı gibi anteninizle televizyonunuz arasındaki sistemdir. Diğer ikisindeki gibi bu kablolama işi de 50.Yıl Elektrik ustaları tarafından yapılır. Her türlü bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.
Tüm kablolama işlerinizde size en uygun ve en kaliteli kablolar tercih edilir. Bu kablolar tecrübeli 50.Yıl Elektrik Ustaları tarafından en rahat yollardan döşenerek tesisatlar kontrol edilir.

Uydu Çanak Kurulum

Televizyon montajı, uydu ve çanak anten kurulumu işleri en profesyonel yöntemlerle 50.Yıl Elektrikçileri ile çözülür. Televizyonunuzun en uygun şekilde montajı ile başlayan işlem tek veya çift çanak antenlerin montajı ile devam eder. LNB kontrolleri, mini veya kasalı uydu alıcılarının ayarları da en iyi şekilde yapılarak müşteri memnuniyeti sağlanır.
Şalter, Priz, Elektrik Sigortası ve Açma Kapama Anahtarı takımları da en kaliteli ve sağlam şekilde uzman ustalarımız tarafından yapılmaktadır.

Ev işyeri gibi  En güncel modellerin olduğu priz ve açma kapama anahtarları en güzel şekilde monte edilerek gerekli olan tüm noktalara elektrik sigortaları monte edilir.
CCTV görüntü ve elektrik aktarıcı kablo tesisatı, Dijital kameralar 50.Yıl Mahallesi Elektrikçi tarafından kurulur. Güvenlik kamerası kurulumu, mobilden izlenebilme sistemi 50.Yıl Elektrik servisi tarafından en iyi şekilde yapacaktır. Güvenlik kameraları için en uygun tesisat döşendikten sonra seçilen kameralar en güvenli açılarla ayarlanır. Kurulum sonrası kaydın saklanacağı bellekler, görüntülemenin yapılacağı ekranlar ayarlanır.


Klima, Şofben ve Kombi tesisatı ve bu tesisat içerisinde kullanılacak sigorta ve anahtarlar Nöbetçi 50.Yıl elektrikçiniz tarafından döşenir. Sistemimizin sağlam ve güvenli olabilmesi için sahip olduğumuz klima, şofben veya kombinin kaliteli olması yetmez. Sistemimizin sağlam ve güvenli olabilmesi için klimanızın, şofbeninizin veya kombinizin tesisatının ve gerekli olan elektrik sigortası veya açma kapama tuşlarının da kaliteli olması gerekir.

Teknik birçok detaylı konularda olduğu gibi vazgeçilmez olan 50.Yıl Elektrik ustalarını tercih ediniz. Tüm ayarlar size en uygun şekilde yapılacaktır.
Avize takma, ampul ve duy değişimi, led veya sensörlü lamba konusundaki tüm istekleriniz tarafından sağlanır. Avizeler takıldıktan sonra isteğe bağlı olarak tasarruflu ampul veya ledlerle değiştirilir. Sensörlü lambaların montajı sonrasında süreleri ve açıları en iyi şekilde ayarlanır.