Size Bir Telefon Kadar Yakınız
0531 232 81 81
Dil Seçin
tren

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Taha Elektrik olarak 2014 yıllından beri başta İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakasında Elektrik alakalı tüm teknik işlerde faaliyet veren firmamız  olarak yeni teknolojileri sürekli takip etmekte, teknik ekipman yeterliliğimizi sürekli büyüterek her türlü talebinize yanıt vermek için çalışmaktayız.

Teknik teknisyen ve  Eğitimli  ustalarımızdan oluşan ekiplerimiz ile evinizdeki elektrik problemleri  İşyerinizdeki elektrik arıza ve bakım işleri  güvenli ve hızlı bir şekilde uzman ekiplerimiz müdahale ederek müdahalede bulunarak müşteri memnuniyeti ve uygun fiyatlı servisimiz ile size bir telefon kadar yakınız.

Firmamız  Ayrıca evlerinizdeki Uydu Çanak işleri ve kablolu yayın sistemleriyle ilgili her tipteki arızanın tamirini gerçekleştirmekte, kurulum ve bakım işlemlerini yapmaktayız. Acil elektrik ve hızlı hizmetlerimiz ile   pano tesisatı, kablo, sigorta ve tüm diğer Zayıf akım olarak İnternet arızaları, Güvenlik kamera arızaları, Modem kurulum, Access point ve Roater  gibi tüm teknik kurulum gerektiren işlemlerinizi uzman ekiplerimiz ve son teknoloji test cihazlar kontrolünde titizlikle yapılmaktadır. Evlerimizde Müstakil evlerimize  Korniş ve avize montajından ve  kadar ekonomik hizmetlerimiz için her türlü ihtiyacınızda bizi arayabilirsiniz.

Elektrikçi hizmetlerimiz Senelerdir sektörde faaliyet göstermenin getirdiği deneyimle her ölçekten ticari işletmenin ihtiyaçlarına akılcı ve uzun vadeli çözümler geliştiren projelendirmeden kuruluma kadar ticarethanelerin tüm elektrik, iç tesisat değişimi ve tamiri, kablolama En yeni teknolojiyle üretilmiş ekipmanlar ve sistemlerle, profesyonel elektrik teknisyenleriyle sunduğumuz  hizmetlerinden hemen faydalanmak veya yalnızca hizmetlerimizle ilgili daha geniş kapsamlı bilgi almak ve adresinize servis veya bilgi almak için bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz.

Elektrikçi ve elektrik hizmeti ve servisi işleri  uzmanlık gerektiren bir meslektir. İşin önemi ve hayati değeri göz önüne alındığında elektrik arızalarına Profesyonelliğin bizlere getirdiği bu farkındalık sayesinde bu alanda kaliteli, etkili ve memnuniyet garantili hizmetler uygun fiyatlarımız ile teknik birçok konuda montaj ve asma işleriniz dahil tüm konularda bize danışmadan karar vermeyiniz.

  • Uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti
  • Bilgi alma ve kapıya servis hizmetleri
  • Dürüst işinde profesyonel ekiplerimiz
  • Tüm teknik elektrik ve zayıf akım işlerinizde hızlı çözümler
  • Topluma, çevreye ve insanlığa yararlı işler yapan uzman kadromuz
  • Müşteri memnuniyeti ve uzman ustalarımız ile sizlere bir telefon kadar yakınız.