Size Bir Telefon Kadar Yakınız
0531 232 81 81
Dil Seçin
tren

Beyoğlu Örnektepe Elektrikçi Ustası

Beyoğlu Örnektepe Elektrikçi Ustası

Örnektepe Yakın Elektrikçiler

Elektrik Tamircisi Nerelerde Çalışır?

Elektrik tamircisinin oldukça geniş bir çalışma sahası vardır. Şantiyeler, fabrikalar ve iş yerleri elektrikçilerle sık karşılaşılan çalışma sahalarıdır. Bunun dışında, bir elektrikçi elektrik sistemlerinin olduğu her yerde çalışabilir. Öte yandan son derece tehlikeli bir meslek icra ederler. Bazen yüksek yerlerde, bazen yerin altında çalışırlar; bazen de olumsuz hava koşullarıyla mücadele ederler. Örnektepe  elektrikçi Her ne kadar uzmanlaşmış olurlarsa olsunlar her an tehlike altındadırlar. Yapılan araştırmalar elektrik tamircisinin en riskli beş meslek grubu arasında yer aldığını göstermektedir. Buna karşın mesleklerini büyük bir özveriyle yaparlar.

Elektrik Tamircisi Tarafından Verilen Hizmetler 

Acil Elektrik tamircisi olarak, insan hayatını kolaylaştırmayı ilke edinen meslek grupları içerisinde yer alır. Bu nedenle vatandaşların mağduriyet yaşamamaları adına çok geniş bir yelpazede hizmet sağlamaktadır. Sizde, küçük büyük tüm elektrik işlemleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Çoğu elektrikçi haftada yirmi saat çalışmakla beraber acil elektrikçi sunan hizmeti sunanlar 7 gün 24 saat bilfiil çalışırlar. Firmamıza acil elektrik hizmeti vermekle ve kısa zaman içinde ulaşım sağlaması ile sektörde hatırı sayılır bir yer kazanmıştır. Sizde ihtiyacınız olan her an firmamızdan elektrikçi hizmeti alabilirsiniz.

 

İnternet Arızaları Elektrik Servis Hizmeti

İnternet arızaları elektrikçi hizmeti ihtiyacı duymayanımız var mıdır acaba? Yaşamımızda bu denli önemli bir yer tutan internetle ilgili çeşitli arızalar, hemen hepimizin başına gelmiştir. Böyle bir durumla karşılaştığımızda yaptığımız ilk şey, güvenilir ve işinin ehli bir internet arıza onarım ekibi araştırmak olacaktır.

İnternet arızalarında çeşitli etkenler söz konusu olabilir. Bunları birkaç başlık altında toparlayıp makalemize başlayalım.

İnternet kablo test işleri  

İnternet arızaları konusunda en sık karşılaşılan durum, bağlantı problemleridir. İnternet kesintilerinden kaynaklanan, ethernet kablosuna bağlı akım değişiklikleri söz konusu olabilir.

Bu durumda, elektrik fişini bilgisayardan tamamen çıkarmak ve akımı uzaklaştırmak çözümü denenebilir.

İnternet arızaları  Modem kurulumu

Modem arızaları da internet arızaları durumlarında yine sıkça karşılaşılan faktörlerdendir. Peki ne yapılabilir?

Modem ayarlaması, nispeten zor ve karmaşık bir iştir. Modem ayarlarının düzgün olmaması durumunda sağlıklı bir internet bağlantısına erişmeniz mümkün değildir.

İnternet sağlayıcınıza ya da size en yakın internet arızaları elektrikçi servisine ulaşmanız önerilir.

İnternet arızaları – Bina içi kablolar ve bağlantı noktaları

Binada bulunan kabloların, tesisatın işçiliği, kalitesi, internet hızını doğrudan etkileyen birinci faktördür. O kadar ki örneğin 100 Mps olan internetinizin, binaya girdiği anda yetersiz ve kalitesiz tesisat dolayısıyla yüzde 40’e varan oranlarda hız kaybına uğradığı çok yaygındır.

Diğer internet arızaları teknik servisi

En sık karşılaşılan üç internet arızaları Tamircisi sebebinden yukarıda bahsettik. Yanı sıra;

Hat kopması ya da ezilmesi

Kabloların yanlış tercihi

İnternet hattında sinyal sıkıntıları

Switch ya da benzeri cihazlarda yaşanacak aksaklıklar

Kullanıcı adı ve şifre gibi temel sorunlarla da karşılaşabilirsiniz.

Bu gibi durumlarla karşılaştığınız takdirde size en yakın, en uygun internet arızaları elektrik servisi ile iletişime geçmeniz en doğrusu olacaktır.

İnternet arızaları elektrikçi hizmeti

İnternet bağlantınızda yaşadığınız herhangi bir sorun dolayısıyla hizmet almak istiyorsanız, (Servis sağlayıcınız ne olursa olsun, Türk Telekom, Superonline, Turksat vb.) tek yapmanız gereken, bize ulaşmak.

Örnektepe  yakın elektrikçi olarak sizler için en doğru hizmeti, en etkin şekilde, en kısa sürede veriyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak çalışıyoruz.

İnternet arızaları elektrikçi hizmeti için Örnektepe yakın elektrikçi daima yanınızdayız.

 

Güvenlik kamera servisi, neden gereklidir ve nelere dikkat eder?

 

Müşterinin can ve mal güvenliğini düşünerek, uygun fiyata kaliteli hizmeti ve ürünü sunmak güvenlik kamera servisinin birincil misyonudur. Güvenlik kamera sisteminin kurulumu sonrasında elbette hizmet sunumu sonlanmamaktadır. Bu sebeple güvenlik kameralarının periyodik bakımı ve oluşabilecek teknik sorunların giderilmesi süreğen bir görevdir.

Güvenlik kameraları, bugün insanoğlunun elinin değdiği her alanda zorunlu bir gereksinim haline gelmiştir. Can ve mal güvenliğinin sağlanmasına yönelik suçların önlenmesinde caydırıcı etkendir.

Güvenlik kamera servisi nasıl çalışır?

Talep doğrultusunda, en iyi hizmeti verebilmek ve olası teknik arızalara sebebiyet vermemek için yapılan sözleşmeye uygun güvenlik kamera sistemlerinin kurulumu gerçekleştirilir. Kurulumda dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Nedir bu hususlar bakalım.

 

Uydu Çanak Servisi 

Yaşamımızın vazgeçilmezlerinden olan televizyonlarımızdan en kaliteli yayını alabilmek için uydu çanak anten öneminin farkındayız. Peki, uydu çanak servisi hakkında ne biliyoruz? Uydu çanak anten ayarlama, kurulum gibi konularda ne yapmalıyız? Dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir?

Uydu çanak anten kurulumu nasıl yapılır?

Uydu çanak anten kurulumu için 2 önemli tespitte bulunmak gerekir:

1 – Yer tespiti

Montajı yapılacak uydu için sağlam bir zemin belirlemek çok önemlidir. Ahşap gibi sallanmaya meyilli ya da ağırlığı taşıyamayacak baca türü yerlerden kaçınmak gereklidir.

2 – Yön tespiti

Anten hangi uydu için kurulacak, öncelikle bunun yönü tespit edilmelidir. Örneğin Astra, Türksat gibi uyduların her biri farklı yönleri seyredecek şekilde kurulmaktadır.

Uydu çanak anten ayarlama

Çanak anten ayarlama konusundaki en önemli faktör, LNB eğimidir. LNB gereken yöne çevrilmeden doğru bir anten ayarlaması yapmak mümkün değildir. Acil elektrik ustası

Peki LNB nedir, kısaca bundan bahsedelim. Birçok elektrik devreleri barındıran bir tür sinyal dönüştürücü cihaz olarak tanımlayabiliriz LNB’yi. Plastik ya da metal kaplama olabilir.

Ancak LNB eğimi doğru bir şekilde ayarlandıktan sonra çanak anten ayarlaması yapılabilir. Anten yönünü, anteninizi sağa sola çevirmek şeklinde yapabilirsiniz. Doğru istikameti ise çevredeki diğer antenlere bakarak belirleyebilirsiniz.

Antenlerin çokluğu kafanızı karıştırabilir, bazıları farklı yönlere bakıyor olabilir. Bu durumda, antenlerin çoğunlukla hangi yöne baktığı gözetilmelidir.

Diğer yandan, en doğru işlem için, size en yakın uydu çanak servisi hangisidir, bunu değerlendirebilirsiniz.

Uydu çanak servisi

İstanbul’un neresinde olursanız olun, sizler için en iyi hizmeti, en kısa sürede sağlıyoruz. Uydu ve çanak sistemlerinde tüm bakım ve onarım işlemlerinizi yapıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken şey, bize ulaşmak.

Uydu çanak servisi fiyatları

Uydu ve çanak servisi fiyatları, ihtiyaç duyduğunuz hizmetin niteliğine göre değişecektir. Yani, tek çanak uydu/anten, çift çanak uydu/anten, montaj, ayarlama gibi servis hizmetleri, toplam servis bedelinin belirlenmesinde de önemli etkenlerdir. En sağlıklı bilgi için bize ulaşın.

Avize Asma Montaj işleri

Günümüzde gerek estetik görünümü gerekse iç dekorasyonun önemli bir parçası olması sebebiyle, avizeler yoğun talep görmektedir. Avizenin tavana asılması ve montajı dikkat ve uzmanlık ister. Avize asma montaj, elektrikten anlayan tecrübeli ve donanımlı servis ekibinin hünerli ellerine bırakılmalı.

Avize asma ve montaj işinde nelere dikkat edilmeli?

Ev, ofis gibi kapalı mekânlarda tercih edilen avizelerin askı aparatlı avizeler ve duvara yapışık avizeler olmak üzere iki türü bulunmaktadır.

İç dekorasyonun en önemli aksesuarlarından olan aydınlatma aracı avizelerin monte edileceği tavan yapısı da önem arz etmektedir. İster geleneksel tavan olsun ister asma tipli tavan olsun isterse tepsi tavan olsun hepsinin avize montajı farklıdır.

Başlıca Hizmetler…

 

Firmamız tarafından sağlanan hizmetlerin bazıları şu şekilde

 1. Tüm elektrik Tesisat işleri Acil elektrik servisi
 2. Arıza bakım onarım işleri 
 3. Aydınlatma spot işleri led aydınlatma
 4. Pano kurulum, bakım ve tamiri 
 5. İnternet arıza bakım işleri
 6. Montaj işlemleri avize asma
 7. Elektrik Arızası priz ve şartel onarımı
 8. Priz arızalarının giderilmesi 
 9. Klima elektrik işleri Kombi elektrik tesisat işleri
 10. En yakın elektrik tamir işlemleri topraklama hattı çekimi
 11. Şofben elektrik işleri Termosifon elektrik kablo işleri
 12. Güvenlik kamera servisi montaj arıza bakımı
 13. Telefon kablosu internet kablo çekme işleri
 14. Uydu çanak işleri Uydu montaj kurulumu tv kurulum