Size Bir Telefon Kadar Yakınız
0531 232 81 81
Dil Seçin
tren

Hacımimi Mahallesi Elektrikçi

Hacımimi Mahallesi Elektrikçi

Beyoğlu Hacımimi Mahallesi Elektrik Ustası

Size yakın Elektrik tamircisinin oldukça geniş bir çalışma sahası vardır. Şantiyeler, fabrikalar ve iş yerleri elektrikçilerle sık karşılaşılan çalışma sahalarıdır. Bunun dışında, bir elektrikçi elektrik sistemlerinin olduğu her yerde çalışabilir. Öte yandan son derece tehlikeli bir meslek icra ederler. Bazen yüksek yerlerde, bazen yerin altında çalışırlar; bazen de olumsuz hava koşullarıyla mücadele ederler. Hacımimi mahallesi elektrikci Her ne kadar uzmanlaşmış olurlarsa olsunlar her an tehlike altındadırlar. Yapılan araştırmalar elektrik tamircisinin en riskli beş meslek grubu arasında yer aldığını göstermektedir. Buna karşın mesleklerini büyük bir özveriyle yaparlar. Çoğu elektrikçi haftada yirmi saat çalışmakla beraber acil elektrikçi sunan hizmeti sunanlar 7 gün 24 saat bilfiil çalışırlar. Firmamıza acil elektrik hizmeti vermekle ve kısa zaman içinde ulaşım sağlaması ile sektörde hatırı sayılır bir yer kazanmıştır. Sizde ihtiyacınız olan her an firmamızdan elektrikçi hizmeti alabilirsiniz.

Bölgesel Elektrikçi Ustası

Acil Elektrik tamircisi olarak, insan hayatını kolaylaştırmayı ilke edinen meslek grupları içerisinde yer alır. Bu nedenle vatandaşların mağduriyet yaşamamaları adına çok geniş bir yelpazede hizmet sağlamaktadır. Sizde, küçük büyük tüm elektrik işlemleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Firmamız tarafından sağlanan hizmetlerin bazıları şu şekildedir

 

Tüm elektrik Tesisat işleri Acil elektrik servisi

Arıza bakım onarım işleri

Aydınlatma spot işleri led aydınlatma

Pano kurulum, bakım ve tamiri

İnternet arıza bakım işleri

Montaj işlemleri avize asma

Acil Elektrikci Arızası priz ve şartel onarımı

  • Priz arızalarının giderilmesi 
  • Klima elektrik işleri Kombi elektrik tesisat işleri
  • En yakın elektrik tamir işlemleri topraklama hattı çekimi
  • Şofben elektrik işleri Termosifon elektrik kablo işleri
  • Güvenlik kamera servisi montaj arıza bakımı
  • Telefon kablosu internet kablo çekme işleri
  • Uydu çanak işleri Uydu montaj kurulumu tv kurulum

Hacımimi mahallesi yakın elekrikçi

İnternet arızaları elektrikçi hizmeti ihtiyacı duymayanımız var mıdır acaba? Yaşamımızda bu denli önemli bir yer tutan internetle ilgili çeşitli arızalar, hemen hepimizin başına gelmiştir. Böyle bir durumla karşılaştığımızda yaptığımız ilk şey, güvenilir ve işinin ehli bir internet arıza onarım ekibi araştırmak olacaktır.

İnternet arızalarında çeşitli etkenler söz konusu olabilir. Bunları birkaç başlık altında toparlayıp makalemize başlayalım.

İnternet arızaları  Bilgisayar arızası

İnternet arızaları konusunda en sık karşılaşılan durum, bağlantı problemleridir. İnternet kesintilerinden kaynaklanan, ethernet kablosuna bağlı akım değişiklikleri söz konusu olabilir.

Bu durumda, elektrik fişini bilgisayardan tamamen çıkarmak ve akımı uzaklaştırmak çözümü denenebilir.

İnternet arızaları  Modem arızası

Modem arızaları da internet arızaları durumlarında yine sıkça karşılaşılan faktörlerdendir. Peki ne yapılabilir?

Modem ayarlaması, nispeten zor ve karmaşık bir iştir. Modem ayarlarının düzgün olmaması durumunda sağlıklı bir internet bağlantısına erişmeniz mümkün değildir.

İnternet sağlayıcınıza ya da size en yakın internet arızaları elektrik servisine ulaşmanız önerilir.

İnternet arızaları Bina içi kablolar ve bağlantı noktaları

Binada bulunan kabloların, tesisatın işçiliği, kalitesi, internet hızını doğrudan etkileyen birinci faktördür. O kadar ki örneğin 100 Mps olan internetinizin, binaya girdiği anda yetersiz ve kalitesiz tesisat dolayısıyla yüzde 40’e varan oranlarda hız kaybına uğradığı çok yaygındır.

Diğer internet arızaları Bakım Servisi

En sık karşılaşılan üç  Acil internet arızaları sebebinden yukarıda bahsettik. Yanı sıra;

Hat kopması ya da ezilmesi

Kabloların yanlış tercihi

İnternet hattında sinyal sıkıntıları

Switch ya da benzeri cihazlarda yaşanacak aksaklıklar

Kullanıcı adı ve şifre gibi temel sorunlarla da karşılaşabilirsiniz.

Yakın Elektrikçiler Beyoğlu’da

Güvenlik kameraları, bugün insanoğlunun elinin değdiği her alanda zorunlu bir gereksinim haline gelmiştir. Can ve mal güvenliğinin sağlanmasına yönelik suçların önlenmesinde caydırıcı etkendir.

Güvenlik kamera servisi nasıl çalışır?

Talep doğrultusunda, en iyi hizmeti verebilmek ve olası teknik arızalara sebebiyet vermemek için yapılan sözleşmeye uygun güvenlik kamera sistemlerinin kurulumu gerçekleştirilir. Kurulumda dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Nedir bu hususlar bakalım.

Öncelik güvenlik kamerasının/kameralarının takılacağı yerin fizibilitesidir. Fizibilite yapılırken elektrik, en iyi görüş açısının sağlanması açısından en uygun yerin belirlenmesi, tesisatın kurulumu, talep doğrultusunda mobil veya bilgisayara internet bağlantısı üzerinden optimizasyonu ya da çekimin kayıt altına alındığı monitöre, televizyona entegrasyonunun sağlanması güvenlik kamera servisinin sunduğu hizmettir.

Müşterinin isteği ile kurulumu gerçekleştirilen Hacımimi  güvenlik kamera sistemi teslimatı ile iş akdi sonlanmış olmaz. Zaman içinde kamera lenslerinin yağmur, toz, rüzgâr gibi çevresel faktörlerle ya da elektrik akımından, kabloların arızalanmasından, yıpranmasından, kayıt edilen cihazın bozulmasından kaynaklanabilecek her türlü arıza giderimi, bilgi alımı için güvenlik kamera servisi ve müşteri arasındaki ticari ilişki devamlılık arz eder.

Beyoğlu Merkez Elektrikçi

Uydu çanak anten ayarlama

Çanak anten ayarlama konusundaki en önemli faktör, LNB eğimidir. LNB gereken yöne çevrilmeden doğru bir anten ayarlaması yapmak mümkün değildir.

Peki LNB nedir, kısaca bundan bahsedelim. Birçok elektrik devreleri barındıran bir tür sinyal dönüştürücü cihaz olarak tanımlayabiliriz LNB’yi. Plastik ya da metal kaplama olabilir.

Ancak LNB eğimi doğru bir şekilde ayarlandıktan sonra çanak anten ayarlaması yapılabilir. Anten yönünü, anteninizi sağa sola çevirmek şeklinde yapabilirsiniz. Doğru istikameti ise çevredeki diğer antenlere bakarak belirleyebilirsiniz.

Avize asma montaj nasıl yapılır?

İlk yapılması gereken, elektrik ile bağlantının kesilmesidir. Askı aparatlı avizelerde ölçü alınır, ölçünün işaretlendiği yer darbeli matkap ile delinir. Çekiç yardımı ile dübeller takılır. Askı aparatına geçirilen vidalar, dübellere şarjlı tornavida yardımı ile sabitlenir. Avize kabloları ile tavandaki elektrik akımı bulunan kablolar bağlanır.

Avizelerde sarı, kahverengi ve mavi olmak üzere üç kablo bulunur; tavandan gelen kabloların ikisi aynı renk, bir tanesi farklı renk olur. Tavandan gelen farklı renkteki kablo avizedeki sarı renkli kabloya bağlanır ve ucu pense yardımı ile kanca şekline getirilir.

Diğer kablolar ise bağlanır, uçları mutlak suretle bir araya getirilir. Elektrik bandı ile kablolar bağlanır ve tavandaki kahverengi kablo ile uçları birleştirilir.

Tavanda iki kablo varsa avizedeki mavi ve kahverengi kablolar birbirine bağlanıp, tavandaki kahverengi kablo ile birleştirilir.

Bazen tavandaki ve avizedeki kablolar aynı renkte olabilir, bu durumda aynı renkli kablolar birbirine bağlanır.

Avizeyi tavana sabitlemek en son aşamadır.

Avize asma montaj işi bittikten sonra ampulleri takılır ve sigorta açılır.

Modern avizelerin çoğu montaj şeridine monte edilir. (Avizenin tabanının giydirildiği çivili metal profil)

Günümüzde, avizeler genellikle demonte (kolide parçaları ayrı) paketlenir. Çoğunun üzerinde askı deliği bulunur. Tavanda avizenin askı deliği için kancalı vida bulunur, eğer yoksa kancalı vida tavana takılır. Taban plakası bu tür avizelerde bulunur. Taban plakası önce tavana monte edilir ve avize bu plakaya vida ile sabitlenir.

Avize asma montaj servisi, her tip tavana, tüm avize modellerinin asılmasında en garantili ve güvenilir tercihtir.