Size Bir Telefon Kadar Yakınız
0531 232 81 81
Dil Seçin
tren

Silivri Elektrikçi Ustası

Silivri Elektrikçi Ustası

Silivri Merkez Elektrikçi Servisi

Elektrik arızaları, sigorta problemleri ve telefon santral kurulumu için profesyonelce hizmet veren firmamızdan faydalanmanız için çok sebebiniz var. Elektrik elektronik işleri alanında yıllardır tecrübeli kadromuz ile yer alıyoruz. Teknoloji sürekli kendini yeniliyor ve belli bir gelişim gösteriyor. Biz de gelişen teknolojiye uyum sağlayarak elektrik alanında kullandığımız tüm ürünlerimizi son teknolojiye ait ekipmanlardan seçiyoruz. Bu sayede hem çalışmalarımızda daha net sonuç alıyor hem de onarım, bakım, montaj gibi işlerimizi sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmiş oluyoruz. Silivri Elektrikçi Ustası evlerinizde ve ofislerinizde problem olan tüm sorunları hızla çözmek için kaliteli ekipman ve deneyimli elemanları ile sürekli hizmetinizdedir.

Silivri Elektrikçi

Profesyonelce verilen hizmetlerden bir tanesi de telefon santral kurulumudur. Personellerimizin yanlarında bulunan ekipmanlar ile yaşam alanlarınıza kurulum yapılır. Santral kurulumları arasında pek çok isim ve marka yer alır. Sizler kullanacağınız ürünleri (Lg santral, Ericsson Santral, Panasonic Santral, Multitek santral, Karel santral, Siemens sanstral, Nortel Santral, Fortel Santral vb.) belirleyip bize başvurabilirsiniz. Santral kurulumu öncesinde ekibimiz tarafından santral montajı yapılır. Bu konuda gerekli bilgileri çağrı merkezimizden alabilirsiniz. Daha sonrasında santral sisteminin kurulumu gerçekleştirilir. Santral sistemi kurulumu yapılırken evlerinizde ya da ofislerinizde, rutubetli, nemli ya da güneş ışığını direkt olarak alan alanların tercih edilmemesi gerekir. Bu tip yerler kullanım açısından uygun değildir.

Tüm Elektrik İşlerinizde

İnternet Arızaları Modem Ve Roater Kurulumu Teknik Hizmetler Access Point Menzil Genişleticisi

İnternet Arızaları  Silivri ve diğer tüm teknik işlerinizde size profesyonel ekiplerimizden oluşan ustalarımız kontrolünde titiz bir çalışma ve son teknoloji cihazlarla arıza testi ve kabloluma gibi işlemleri İnternet hızınıza göre uygun kablo ve tesisat işlemleri yapılmaktadır.

Menzil genişletici Access Point gibi tüm cihazların kurulumu ve teknik alt yapısı itina ile yapılır. Unutmayın İnternet zayıf akım olarak bilinen bu servisi işin ehli ve bilgisayar bilişim tecrübesi olan yerlerden işin uzman kişilerin yapılması daha iyi bir verim almanıza olanak sağlar. Ayrıca tüm internet sağlayıcı firmaların modem kullanıcı ve wi-fi şifre kurulum noktasında size hizmet verilir.

Güvenlik Kamera Arızaları İp Kamera ve Wi-fi Kamera Kurulum İşlemleri

Güvenlik Kamera İşleri ve kurulumu teknik bilgilere sahip olması gerektiren bir işlemdir. Silivri Güvenlik Kamera işleri Bunların yanı sıra Analog AHD kamera ve İp kamera sistemleri için farklı kurulum ve tesisat kablo çekilmesi çekilen kablo AHD sistemler için 2+1 veya 4+1 olmak üzere kablolaması yapılarak ve uygun trafo amper ayarlaması da önemlidir. AHD kamera sistemi kurulması bir başka teknik konu ise dış mekan kamera ve iç mekan kameralarında uygunluğu ve mega piksel çözünürlük ayrıntılarına dikkat edilmesi gerekir.

İp kamera Wi-fi kablosuz kamera sistemleri de Poe girişleri ve Switch data Cat6 kablosu üzerinden kurulumu yapılır. İnternet ağ üzerinden izlenebilir. Kablosuz wiffi kamera kurulumu ise kablo çekmeden şifre girmekle aktif edilebilir.

Access Point Kurulumu
Roater Kurulumu

Uydu Çanak İşleri Merkezi Çanak İşleri

Silivri Merkez Çanak uydu ayarı ve sıfırdan kurulum işlerinizde sinyal zayıf uyarısı gibi Türksat uydu güncellemesi ve tüm bağlantı işlerinde ayrıca televizyon kurulum ve tüm tv modellerin duvara asma işleri, Anten kablosu çekme ve elenbi takma değişimi çanak yön ayarlaması işlerinzde teknik uzman ustalar tarafından yapılmaktadır.

Tüm Aydınlatma Led Avize Asma Aplik Asma Ve Diğer Montaj İşlerinizde

Yeni taşındığınız bir ev yada ofis gibi birçok mekan veya müstakil bir daire ev olabilir. Silivri Avize Aydınlatma işleri Model model avize ve aplik dolap tablo, ve perde, korniş, gibi birçok matkaplı ve hasas bir şekilde montaj edilmesi gereken işleriniz için bizi arayarak size en hızlı şekilde vereceğiniz adrese gelerek yapılacak tüm işlerinizde size güvenilir ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Elektrikçi Servisi

Ofis led aydınlatma ve Şerit led işlerinizi ayrıca RGB led döşeme ve teknik panel spot led aydınlatma işlerinizi bizden fiyat ve bilgi almadan karar vermeyiniz.

Klima Elektrik Tesisat İşleri Kombi Şofben Elektrik Ve Sigorta Tesisat İşleri

Klima veya kombi cihazların uygunluk elektrik tesisat kablo ve kanal yapma gibi teknik elektrik işleriniz için yıllardır faaliyet veren firmamız Silivri Yakın Elektrikçi  size elektrik haricinde birçok montaj ve tesisat işlerinde hizmetler vermeye devam etmektedir.

Klima şofben ve kombi termosifon gibi cihazların şartel takması uygun kablo çekmesi işlerimde bizi arayarak bilgi alabilir ve adresinize servis çağırabilirsiniz.

Topraklama Hattı Çekme Ve Kaçak Akım Rölesi  Pano İşleri

Topraklama hattı ve Kaçak akım rölesi değişim arızaları ve ev içi pano arızaları sebepleri doğrultusunda Silivri da size güvenilir bir hizmet ile servisimiz vardır. Topraklama hattı birçok binalarda yoktur. Yeni yapılan binalarda apartmanlarda geneli olarak çekilmesi zorunlu olup çekilen binalarda ve daire içerisinde ki panoda kaçak rölesi takılması zorunludur.

Genel olarak daire panosunda 30ml kacak akım rölesi takılması ve bina girişine de yangın kuruma olarak 300ml takılmasına dikkat edilmesi lazım ayrıca kaçak akım rölesi olan bina ve dairede prizlerin elektrik çarpması ve arıza halinde hemen kaçak akım rölesi devreye girip elektrik anında kesmektedir.

Ses sistemleri kurulumu Zil arızaları

Silivri Bölgesi Ses sistemleri kurulumu ve uygun ses ayarları ve hoparlör bağlantısı noktasında size uzman bir şekilde kurulumu ve teknik işlemleri yapılmaktadır. Optik ses kablo ve hdml kablo bağlantılı işlerinizde size kolaylıklar sunarak arıza bakımı ve televizyon bağlantısı işlemleri itina ile yapılır.

Zil arızaları ve yeni zil hattı çekim işlerinizde size sıfırdan kablo çekme ve kablosuz zil kurulum işleri için bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz.

Santraller markalarına göre seçilirken genelde kullanım alanları göz önünde bulundurulur. Örneğin, orta, küçük ya da büyük sayılabilecek işletmelerin tercih ettiği santraller ile ev ve ofis gibi küçük alanlarda kullanılacak santral çeşidi farklıdır. Silivri de elektrikçi  olarak gelişmiş ekipmanlarımızı kullanarak her türlü yaşam alanına kurulum yapıyoruz. İşe başladığımız andan işin bittiği ana kadar tüm çalışmalarımızı titizlikle yürütüyoruz. Tarafımızdan kurulumu yapılan santralleri tamamen çalışır vaziyette siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz. Böylece hem sizin güven ve onayınızı almış oluyor hem de kısa sürede en iyi işi yapmanın vermiş olduğu mutluluğu sizinle paylaşıyoruz.

7/24 Elektrikçi Ustası

Telefon santralleri düzenli olarak bakımı yapılması gereken unsurlardandır. Elektriksel sorunlar bu alanda da sık karşılaşılan problemlerdendir. Telefon santrallerinde ortamın uygun koşullara sahip olmaması, düzenli bakım ve onarımlarının yapılmaması gibi sebeplerden dolayı arızalar meydana gelebilir. Bu tip arızalar, ne yazık ki santrallerin sağlıklı çalışmamasına ve hatlarda sorun olmasına sebep olur. Periyodik bakımlar yapılmazsa, cihaz üzerindeki arızalar kalıcı da olabilir. Elektrikli cihazlarından ve telefon santrallerinden tam verim alabilmek ve uzun süre sorunsuz kullanabilmek için Silivri acil elektrikçi  sizleri bekliyor.

Tıkla Hemen Ara

Silivri Elektrik Hizmetleri Başlıca Servislerimiz

Silivri Elektrikçisi  Merkez Telefon Ve İnternet Arızası Giderme, İnternet Hattı Test İşlemleri

Yüksek Gerilim Ve Orta Gerilim Elektrik Panosu Kurulumu,

Bina Elektrik Tesisatı Kurulum, Bakım Ve Onarımı,

Ev Ve İş Yerleri İçin Topraklama Hat Çekimi Ve Paratoner Kurulumu,

Daire Ve Bina İçi Elektrik Arızası Giderme,

Aydınlatma Ürünü Ve Televizyon Kurulumu,

Alçak Gerilim Elektrik İşleri,

Orta Ve Yüksek Gerilim Elektrik İşleri, Silivri Acil Elektrik Pano İşleri

Ev Ve İş Yerleri İçin Yangın Sistemi Arızası Tamiri,

Firma Ve Evler İçin Alarm Sistemi Kurulumu,

Bina İçi Elektrik Malzemeleri Yenileme,

İnternet Arızası Tespiti, Onarımı, ADSL Kablolama Yapma,

Silivri Elektrik Servisi Çanak Anten Bakımı Ve Uydu Kurulumu Yapma, Güncelleme Sağlama

Güvenlik Kamera Arızaları Silivri yakın elektrikçisi Kurulum İşleri Ahd Ve İp Kamera Wif-fi Kamera Kablosuz Teknik İşleri

Tüm İnternet Arızaları Kablolama İşleri Modem Kurulumu Ve Access Point Roater Kurulumu

Uydu Çanak Ayarlama ve Tv Sinyal Ayarlanması Merkezi Uydu Sistemleri Kurulumu ve Teknik İşlemleri Servis Ustası

Avize Asma Aplik Asma İşleri Televizyon Asma Ve Teknik Kurulum İşleri

Klima Kombi Elektrik Tesisat İşleri

Şofben Termosifon Montajı Ve Elektrik Hattı Çekimi Topraklama Hattı İşleri

Silivri de Ofis Aydınlatma Led Spot Led Şerit Aydınlatma İşleri

Silivri de Elektrik Tamircisi Elektrik Ustası Ev Elektrik İşleri Tadilat Bakım İşleri

Televizyon Asma Tüm Askı Aparatları Ve Tüm Televizyon Modelleri Asma İşleri Silivri Elektrik

Silivride Tüm Mahallelerine Servisimiz Vardır.

Teknik Elektrikçi Hizmetleri

Kağıthane Elektrikçi Sultangazi Elektrikçi