Size Bir Telefon Kadar Yakınız
0531 232 81 81
Dil Seçin
tren

Çırçır Mahallesi Elektrikçi

Çırçır Mahallesi Elektrikçi

Eyüp Çırçır Mahallesi Elektrikçi

Firmamız 2012 yıllından beri başlıca Elektrikçi alanında uzman ve güvenilir olmakla bakıldığında basit bir anlam taşır ancak elektriksel alanda yapılan iş hayati önem arz ettiği için dikkate alınması gereken bir meslek gurubudur. Alanında profesyonel olan, tecrübeli, her alanda bilgi sahibi olan ve çözüm odaklı çalışan kişilerin bulunduğu Çırçır elektrikçi ustası sayesinde, İstanbul’un tüm ilçelerinde en iyi elektrik hizmetini alabilirsiniz.

İstanbul Elektrikçi

Sabah, akşam, gece, gündüz demeden 7 gün 24 saat hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürütüyor. Binanızın, evinizin ya da çalıştığınız iş yerlerinin elektrik sistemlerinde meydana gelen arızaları son teknolojideki ekipmanlarımız la kontrollerini yapıyor, bakım ve onarımlarını gerçekleştiriyoruz. Ticari kuruluş ve fabrika gibi geniş alanlarda da biz öncelikli olarak hizmet veriyoruz.

Elektrik alanındaki işleyiş, hem cihazların çalışması hem de elektriksel kazaların oluşmaması için doğru bir şekilde çalışmalıdır. Çırçır elektrikçi olarak yaptığımız çalışmalar arasında;

Elektrikçi Servisi

Çırçır Mahallesi Elektrikçi Olarak Başlıca Verilen Hizmetler

 • Elektrik aksamıyla ilgili tüm koruyucu bakım, onarım işlerini yapmak
 • Çırçır Mahallesi elektrik ve internet alakalı arıza ve kablo işleri teknik hizmetleri
 • Çırçır de uydu çanak servis işleri çanak kurulumu ve televizyon kururlum işlemleri
 • Acil Çırçır elektrikçi Ev işyerleri,ofis gibi tüm mekanlardaki arıza giderme tadilat ve kablo priz şartel sigorta pano arıza onarım bakımı
 • Klima kombi elektrik işleri elektrik tesisat çekme ve uygun şartel takma işleri Çırçır yakın elektrikçi
 • Bakım ve arızalar ile ilgili kesin çözüme ulaşma sağlamak,
 • Çözüme odaklı çalışma yaparken plan uygulamak için elektrikçi deneyiminden faydalanmak,
 • Son teknolojiye sahip elektrik ekipmanlarını standartlara uygun şekilde çalıştırıp iş sırasında kullanmak,
 • Topraklama hattı çekmek,
 • Aydınlatma sistemlerinin montaj ve bakım işlerini yapmak,
 • Güvenlik kamera sistemleri, Ahd kamera İp kamera ve Kablosuz kamera Sistem kurulumu ve klima gibi cihazların kurulum ve bakım işlerini yapmak,
 • Elektrik sayaçları ile ilgili çalışma yapmak,
 • Elektrik montaj ve tesisatı yanı sıra pano kurulumu yapmak,
 • Tüm teknik bakım gibi Elektriksel aksaklıkları tespit ederek tamir etmek,
 • için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Çırçır Mahallesi

Sizlere daha yakın olabilmek için İstanbul’un neredeyse her bölgesine hizmet veriyoruz. Çırçır Elektrikçi de bunlardan bir tanesidir. Ziliniz mi bozuldu, avizeniz ya da kornişleriniz için montajcı mı arıyorsunuz? Ev tadilatı yaptırırken elektrik aksamının yenilenmesi veya tadilat işleriniz var bu tür ve benzer yenileme ve tesisat arıza bakım işlerinizde size uzman kişilerden oluşan ekiplerimizle hizmet verilmektedir.

Çanak Uydu Kamera Servis Hizmetleri

Eyüp Çırçır Merkez Elektrikçi Ustası Tüm Alçak Gerilim Yüksek Gerilim Ve Zayıf Akım Çünkü elektrik işi profesyonel ekipler tarafından müdahale edilmesi gereken önemli bir arıza noktasıdır. Etkili çözümler için hem kendi sağlığımızı hem de sizin sağlığını göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı tüm titizlikle yürütüyoruz. Zamanla bu sektörde edindiğimiz bilgi ve birikimleri her geçen gün daha da arttırıyoruz. Gelişen firmamız sayesinde ulaşım ağımız da oldukça fazla. Böylece çok daha kısa sürede sizlere ulaşabilme imkânı sağlıyoruz. Sürekli gelişen elektrikçi olarak bir telefon kadar uzağınızdayız.

Acil elektrik servis hizmetleri hizmetler dışında 7-24 Nöbetçi elektrik servis hizmetlerimiz ile Başta ilçemiz Çırçır ev ofis  işyeri gibi birçok mekanlarda ve yakın bölgemizdeki her noktasına anında güvenilir ve uzman servis hizmetimiz ile size bir telefon kadar yakınız. Gerektiğini mi öğrendiniz? Elektriksel bakım ve yenilemeye mi ihtiyacınız var? Tüm bunlar için 7/24 sizlere hizmet veriyoruz.

İnternet Arızaları Servisi

Çırçır Uydu Çanak İşleri Merkezi Sistem Kurulumu

Eyüp Çırçır Merkez Çanak uydu ayarı servisi  ve sıfırdan kurulum işlerinizde sinyal zayıf uyarısı gibi Türksat uydu güncellemesi ve tüm bağlantı işlerinde ayrıca televizyon kurulum ve tüm tv modellerin duvara asma işleri, Anten kablosu çekme ve elenbi takma değişimi çanak yön ayarlaması işlerinzde teknik uzman ustalar tarafından yapılmaktadır.

Tüm Aydınlatma Led Avize Asma Aplik Asma Ve Diğer Montaj İşlerinizde

Yeni taşındığınız bir ev yada ofis gibi birçok mekan veya müstakil bir daire ev olabilir. Çırçır Avize Aydınlatma işleri Model model avize ve aplik dolap tablo, ve perde, korniş, gibi birçok matkaplı ve hasas bir şekilde montaj edilmesi gereken işleriniz için bizi arayarak size en hızlı şekilde vereceğiniz adrese gelerek yapılacak tüm işlerinizde size güvenilir ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Ofis led aydınlatma ve Şerit led işlerinizi ayrıca RGB led döşeme ve teknik panel spot led aydınlatma işlerinizi bizden fiyat ve bilgi almadan karar vermeyiniz.

Klima Elektrik Tesisat İşleri Kombi Şofben Elektrik Ve Sigorta Tesisat İşleri

Çırçır Klima veya kombi cihazların uygunluk elektrik tesisat kablo ve kanal yapma gibi teknik elektrik işleriniz için yıllardır faaliyet veren firmamız Çırçır Yakın usta elektrik servisi size elektrik haricinde birçok montaj ve tesisat işlerinde hizmetler vermeye devam etmektedir.

Klima şofben ve kombi termosifon gibi cihazların şartel takması uygun kablo çekmesi işlerimde bizi arayarak bilgi alabilir ve adresinize servis çağırabilirsiniz.

Topraklama Hattı Çekme Ve Kaçak Akım Rölesi  Pano İşleri

Topraklama hattı ve Kaçak akım rölesi değişim arızaları ve ev içi pano arızaları sebepleri doğrultusunda Çırçır da size güvenilir bir hizmet ile servisimiz vardır. Topraklama hattı birçok binalarda yoktur. Yeni yapılan binalarda apartmanlarda geneli olarak çekilmesi zorunlu olup çekilen binalarda ve daire içerisinde ki panoda kaçak rölesi takılması zorunludur.

Termosifon montajı Elektrik işlemleri

Genel olarak daire panosunda 30ml kacak akım rölesi takılması ve bina girişine de yangın kuruma olarak 300ml takılmasına dikkat edilmesi lazım ayrıca kaçak akım rölesi olan bina ve dairede prizlerin elektrik çarpması ve arıza halinde hemen kaçak akım rölesi devreye girip elektrik anında kesmektedir.

Çırçır da İnternet Arızaları Modem Kurulum ve Teknik Servis Hizmetleri

İnternet Arızaları  Çırçır Merkez Elektrikçi ve diğer tüm teknik işlerinizde size profesyonel ekiplerimizden oluşan ustalarımız kontrolünde titiz bir çalışma ve son teknoloji cihazlarla arıza testi ve kabloluma gibi işlemleri İnternet hızınıza göre uygun kablo ve tesisat işlemleri yapılmaktadır.

Menzil genişletici Access Point, Roater gibi tüm cihazların kurulumu ve teknik alt yapısı itina ile yapılır. Unutmayın İnternet zayıf akım olarak bilinen bu servisi işin ehli ve bilgisayar bilişim tecrübesi olan yerlerden işin uzman kişilerin yapılması daha iyi bir verim almanıza olanak sağlar. Ayrıca tüm internet sağlayıcı firmaların modem kullanıcı ve wi-fi şifre kurulum noktasında size hizmet verilir.

Çırçır Fiber Optik İnternet Arızaları ve Kablo Çekme Jak Basma Gibi Teknik Tüm Kurulum ve Bağlantısı Noktasında Fiber İnternet Arızalar Alakalı teknik İşlerinizde Bizimle İrtibata Geçebilirsiniz.

Güvenlik Kamera Arızaları İp Kamera ve Wi-fi Kamera Kurulum İşlemleri

Güvenlik Kamera İşleri ve kurulumu teknik bilgilere sahip olması gerektiren bir işlemdir. Çırçır mahallesi kamera servisi Bunların yanı sıra Analog Ahd kamera ve İp kamera sistemleri için farklı kurulum ve tesisat kablo çekilmesi çekilen kablo Dvr cihaz kurulumu kamera  sistemler için 2+1 veya 4+1 olmak üzere kablolaması yapılarak ve uygun trafo amper ayarlaması da önemlidir. AHD kamera sistemi kurulması bir başka teknik konu ise dış mekan kamera ve iç mekan kameralarında uygunluğu ve mega piksel çözünürlük ayrıntılarına dikkat edilmesi gerekir.

İp kamera Wi-fi kablosuz kamera sistemleri de Poe girişleri ve Switch data Cat6 kablosu üzerinden kurulumu yapılır. İnternet ağ üzerinden izlenebilir. Kablosuz wiffi kamera kurulumu ise kablo çekmeden şifre girmekle aktif edilebilir.

İstanbul Usta Elektrikçiler

Ses sistemleri kurulumu Zil arızaları

Eyüp Çırçır uzman ve profesyonel ekiplerimiz ile  Ses sistemleri kurulumu ve uygun ses ayarları ve hoparlör bağlantısı noktasında size uzman bir şekilde kurulumu ve teknik işlemleri yapılmaktadır. Optik ses kablo ve hdml kablo bağlantılı işlerinizde size kolaylıklar sunarak arıza bakımı ve televizyon bağlantısı işlemleri itina ile yapılır.

Zil arızaları ve yeni zil hattı çekim işlerinizde size sıfırdan kablo çekme ve kablosuz zil kurulum işleri için bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz.

Başlıca Servis Ve Hizmetlerimiz

 1. Çırçır Elektrik Servisi Olarak Ev İşyeri Telefon Ve İnternet Arızası Sorunları Giderme, İnternet Hattı Test İşlemleri Kablo Çekmesi
 2. Yüksek Gerilim ve Orta Gerilim Elektrik İşlerinizde Panosu Kurulumu,
 3. Bina Elektrik Tesisatı Kurulum, Bakım Ve Onarımı,
 4. Ev Ve İş Yerleri İçin Topraklama Hat Çekimi Ve Paratoner Kurulumu,
 5. Daire Ve Bina İçi Elektrik Arızası Giderme, Tadilat İşleri
 6. Aydınlatma İşleri Led Panel Spot, Ray Spot Aydınlatma İşlerinizde Televizyon Kurulumu, Tüm Tv Modelleri Duvara Asma İşleri
 7. Orta Ve Yüksek Gerilim Elektrik İşleri, Zayıf Akım Teknik İşlerinizde Çırçır Acil Elektrik Pano İşleri Şartel Sigorta Yenileme ve Değişimi
 8. Bina İçi Elektrik Malzemeleri Yenileme, Sensör Lamba Takma Duy Arızaları
 9. İnternet Arızası Tespiti, Onarımı, Adsl Vdsl  Kablo Çekimi  Tüm Teknik İnternet Arıza Bakım İşlemleriniz
 10. Çırçır Mahallesi Çanak Anten Kurulum Bakımı Ve Sinyal Ayarlama İşlemleri Merkezi Uydu Kurulumu Elenbi Değişimi ve Anten Kablosu Çekme Test Etme İşleri
 11. Güvenlik Kamera Arızaları Çırçır de Kurulum İşleri Ahd Ve İp Kamera Wif-fi  Kablosuz Kamera Bağlantısı ve Tüm Teknik Mobil Bilgisayardan İzleme Teknik İşleri
 12. Tüm İnternet Arızaları Kablolama İşleri Modem Kurulumu Ve Access Point Roater Kurulumu
 13. Avize Asma Aplik Asma İşleri Televizyon Asma Ve Teknik Kurulum İşleri
 14. Klima Kombi Elektrik Tesisat İşleri Uygu Şartel Sigorta ve Kutu Takma Hizmetleri Elektrik Bağlantısı
 15. Şofben Termosifon Montajı Ve Elektrik Hattı Çekimi Topraklama Hattı İşleri
 16. Çırçır de Elektrik Tamircisi Ev Elektrik İşleri Tadilat Priz Anahtar Değişim ve Teknik Bakım Onarımı
 17. Ses Sistemleri Kurulumu Ve Kabloluma Hizmetleri
 18. Ev İşyeri Ve Tüm Mekanlarınızda Perde, Korniş, Dolap Asma Ve Stor Perde Gibi De Monte ve Matkaplık Montaj İşlerinizde
 19. Fiber İnternet Arızaları ve Jak Basma İşlerinizde Tüm Teknik Hizmetlerinizde

Acil Elektrik Servisi

Bilgi Servis Veya İstediğiniz Bir Güne Ve Tarihe Randevu Oluşturmak İçin Bizimle Hemen İletişime Geçebilirsiniz. Güvenilir İşinde Uzman Güler Yüzlü  Müşteri Memnuniyetini Prensip Haline Getiren Ekiplerimiz Sizlere Bir Telefon Kadar Yakınız.