Size Bir Telefon Kadar Yakınız
0531 232 81 81
Dil Seçin
tren

Sultangazi Eski Habibler Elektrikçi

Sultangazi Eski Habibler Elektrikçi

Sultangazi Eski Habibler Mahallesi Elektrikçi Ustası

Sultangazi Eski Habibler mahallesi ve çevresinde tüm sokak cadde ve mekanlarınızda  Evlerden iş yerlerine, hastanelerden alışveriş merkezlerine, okullardan bankalara, belediye binalarından kurumsal çalışma alanlarına, fabrikalardan işletmelere, sokaklardan tünellere akla gelebilecek yüzlerde sınırsız alanda elektriğe ihtiyaç duyuyoruz. Kimi aydınlatma, kimi ısınma kimi de cihazları çalıştırma amaçlı kullanılıyor. Elektrik enerjisinin eksikliğinde pek çok iş yarım kalır, ısınma durur, iş yerlerinde aksaklıklar meydana gelir, evlerde elektrik cihazları kullanılamaz hal alır. Bazı zamanlarda elektrik dağılımı evde iyi yapılamadığından çok sık şalter atar ve şalter geri kaldırıldığında evdeki çoğu cihaz hasar alır. Bu gibi durumlarda Eski Habibler mahallesi elektrikçi  ile yaşadığınız her türlü elektriksel arızalara kısa zamanda çözüme ulaşabilirsiniz.

ESKİ HABİBLER MAHALLESİ

Eski Habibler Mahallesi Elektrik Arıza ve Teknik Tüm Hizmetlerimiz

Şalterler, aslında birer devre kesicidir. En önemli fonksiyonu elektrik devresini açma ve kapama olarak görünse de elektrik şebekesinde meydana gelebilecek aşırı yük ve kısa devre oluşumu gibi durumlarda koruma sağlar. Koruma sağlaması için şalterlerin elektrik şebekesi yapısına, elektrik gerilimine, çalışma ortamına ve elektrik akımının büyüklüğüne bağlı olarak tercih edilmesi gerekir. Örneğin, kompakt adı verilen şalterler, elektrik akımının şiddetine bağlı olarak manyetik koruma ve ısıya bağlı termik koruma sağlar. Şalterlerde hem manyetik hem de termik devre kesicilerinin kullanılmasındaki amaç önelidir. Termik koruma sayesinde elektrik kablosunun aşırı akım taşıması engellenir. Manyetik koruma ile de elektrik sistemi kısa devrelerden korunur. Bu konuda Eski Habibler Elektrikçi Ustası olarak size her türlü bilgiyi verebilir.

Hemen İletişime Geçiniz

İnternet Arızaları Modem Ve Roater Kurulumu Teknik Hizmetler Access Point Modem Kurulumu

İnternet Arızaları  Eski Habibler ve diğer tüm teknik işlerinizde size profesyonel ekiplerimizden oluşan ustalarımız kontrolünde titiz bir çalışma ve son teknoloji cihazlarla arıza testi ve kabloluma gibi işlemleri İnternet hızınıza göre uygun kablo ve tesisat işlemleri yapılmaktadır.

Menzil genişletici Access Point gibi tüm cihazların kurulumu ve teknik alt yapısı itina ile yapılır. Unutmayın İnternet zayıf akım olarak bilinen bu servisi işin ehli ve bilgisayar bilişim tecrübesi olan yerlerden işin uzman kişilerin yapılması daha iyi bir verim almanıza olanak sağlar. Ayrıca tüm İnternet sağlayıcı firmaların modem kullanıcı ve wi-fi şifre kurulum noktasında size hizmet verilir.

Eski Habibler Fiber Optik İnternet Arızaları ve Kablo Çekme Jak Basma Gibi Teknik Tüm Kurulum ve Bağlantısı Noktasında Fiber İnternet Arızalar Alakalı teknik İşlerinizde Bizimle İrtibata Geçebilirsiniz.

Güvenlik Kamera Arızaları İp ve Ahd  Kamera  Wi-fi Kamera Kurulum İşlemleri

Güvenlik Kamera İşleri ve kurulumu teknik bilgilere sahip olması gerektiren bir işlemdir. Eski Habibler mahallesi Bunların yanı sıra Analog AHD kamera ve İp kamera sistemleri için farklı kurulum ve tesisat kablo çekilmesi çekilen kablo AHD sistemler için 2+1 veya 4+1 olmak üzere kablolaması yapılarak ve uygun trafo amper ayarlaması da önemlidir. AHD kamera sistemi kurulması bir başka teknik konu ise dış mekan kamera ve iç mekan kameralarında uygunluğu ve mega piksel çözünürlük ayrıntılarına dikkat edilmesi gerekir.

Teknik Elektrikçi Hizmetleri

İp kamera Wi-fi kablosuz kamera sistemleri de Poe girişleri ve Switch data Cat6 kablosu üzerinden kurulumu yapılır. İnternet ağ üzerinden izlenebilir. Kablosuz wiffi kamera kurulumu ise kablo çekmeden şifre girmekle aktif edilebilir.

Uydu Çanak İşleri Merkezi Uydu  İşleri

Eski Habibler Merkez Çanak uydu ayarı ve sıfırdan kurulum işlerinizde sinyal zayıf uyarısı gibi Türksat uydu güncellemesi ve tüm bağlantı işlerinde ayrıca televizyon kurulum ve tüm tv modellerin duvara asma işleri, Anten kablosu çekme ve elenbi takma değişimi çanak yön ayarlaması işlerinzde teknik uzman ustalar tarafından yapılmaktadır.

Tüm Aydınlatma Led Avize Asma Aplik Asma Ve Diğer Montaj İşlerinizde

Yeni taşındığınız bir ev yada ofis gibi birçok mekan veya müstakil bir daire ev olabilir. Eski Habibler Avize Aydınlatma işleri Model model avize ve aplik dolap tablo, ve perde, korniş, gibi birçok matkaplı ve hasas bir şekilde montaj edilmesi gereken işleriniz için bizi arayarak size en hızlı şekilde vereceğiniz adrese gelerek yapılacak tüm işlerinizde size güvenilir ve uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Ofis led aydınlatma ve Şerit led işlerinizi ayrıca RGB led döşeme ve teknik panel spot led aydınlatma işlerinizi bizden fiyat ve bilgi almadan karar vermeyiniz.

Elektrik Ustası Servis İşleri

Klima Elektrik Tesisat İşleri Kombi Şofben Elektrik Ve Sigorta Tesisat İşleri

Klima veya kombi cihazların uygunluk elektrik tesisat kablo ve kanal yapma gibi teknik elektrik işleriniz için yıllardır faaliyet veren firmamız Eski Habibler Yakın Elektrikçi  size elektrik haricinde birçok montaj ve tesisat işlerinde hizmetler vermeye devam etmektedir.

Klima şofben ve kombi termosifon gibi cihazların Şartel takması uygun kablo çekmesi işlerimde bizi arayarak bilgi alabilir ve adresinize servis çağırabilirsiniz.

Topraklama Hattı Çekme Ve Kaçak Akım Rölesi  Pano İşleri

Topraklama hattı ve Kaçak akım rölesi değişim arızaları ve ev içi pano arızaları sebepleri doğrultusunda Eski Habibler Merkez da size güvenilir bir hizmet ile servisimiz vardır. Topraklama hattı birçok binalarda yoktur. Yeni yapılan binalarda apartmanlarda geneli olarak çekilmesi zorunlu olup çekilen binalarda ve daire içerisinde ki panoda kaçak rölesi takılması zorunludur.

Genel olarak daire panosunda 30ml kaçak akım rölesi takılması ve bina girişine de yangın kuruma olarak 300ml takılmasına dikkat edilmesi lazım ayrıca kaçak akım rölesi olan bina ve dairede prizlerin elektrik çarpması ve arıza halinde hemen kaçak akım rölesi devreye girip elektrik anında kesmektedir.

Ses sistemleri kurulumu Zil arızaları

Eski Habibler Bölgesi Ses sistemleri kurulumu ve uygun ses ayarları ve hoparlör bağlantısı noktasında size uzman bir şekilde kurulumu ve teknik işlemleri yapılmaktadır. Optik ses kablo ve hdml kablo bağlantılı işlerinizde size kolaylıklar sunarak arıza bakımı ve televizyon bağlantısı işlemleri itina ile yapılır.

Zil arızaları ve yeni zil hattı çekim işlerinizde size sıfırdan kablo çekme ve kablosuz zil kurulum işleri için bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz.

Yakın Elektrik Servisi

Elektrik Arızaları ile Alakalı Teknik Bilgi ve Konular

Şalterlerde bulunan termik korumalar, isminden de anlaşılacağı gibi elektrik ısısının artışına karşı devreyi koruyan sistem olarak tasarlanmıştır. Çünkü şalterlerin belli bir ısının üzerinde çalışması istenmez. Aşırı akım sonucunda metaller genleşir ve sistemdeki kontakların birbirinden ayrılmasına neden olur. Bu sayede şalter elektriği keser ve sistemi de korur. Çalışan bu kontakları koruyan sistem ise manyetik korumadır.

Şalterler elektrik sistemin yer aldığı tüm yaşam alanlarında kullanılır. Elektrik yükünün kontrol edilmesi, akım kaçaklarının önüne geçilmesi can ve mal kaybını engellemek adına şalterlerin görevlerinden bir kaçıdır. Yine de şalterlerin de gelişen teknolojiye bağlı olarak tam koruma sağlıyor olması gerekir. Bazı kaçak akım korumalı devre kesiciler, şalterlerde kullanılır ve yangın gibi olumsuzluklar engellenir. Kaçak akım korumalı kullanılan devre kesiciler sayesinde kompakt bir çözüm sağlanmış olur. Sultangazi Eski Habibler yakın elektrikçi ile şalterlerinizin arızası, elektrik sisteminizdeki eksiklikler, yapılması gereken bakım ve onarım işleri, elektrik alanında çözmeniz gereken herhangi bir problem varsa kısa zamanda çözüme ulaşabilirsiniz. 7/24 çağrı merkezlerimizden destek alabilirsiniz.

Acil Elektrik Servisi

Eski Habibler Mahallesinde Teknik Başlıca Verdiğimiz Hizmetler

 • Eski Habibler Elektrik Servisi Olarak Ev İşyeri Telefon Ve İnternet Arızası Sorunları Giderme, İnternet Hattı Test İşlemleri Kablo Çekmesi
 • Yüksek Gerilim ve Orta Gerilim Elektrik İşlerinizde Panosu Kurulumu,
 • Bina Elektrik Tesisatı Kurulum, Bakım Ve Onarımı,
 • Ev Ve İş Yerleri İçin Topraklama Hat Çekimi Ve Paratoner Kurulumu,
 • Daire Ve Bina İçi Elektrik Arızası Giderme, Tadilat İşleri
 • Aydınlatma İşleri Led Panel Spot, Ray Spot Aydınlatma İşlerinizde Televizyon Kurulumu, Tüm Tv Modelleri Duvara Asma İşleri
 • Orta Ve Yüksek Gerilim Elektrik İşleri, Zayıf Akım Teknik İşlerinizde Eski Habibler Acil Elektrik Pano İşleri Şartel Sigorta Yenileme ve Değişimi
 • Bina İçi Elektrik Malzemeleri Yenileme, Sensör Lamba Takma Duy Arızaları
 • İnternet Arızası Tespiti, Onarımı, Adsl Vdsl  Kablo Çekimi  Tüm Teknik İnternet Arıza Bakım İşlemleriniz
 • Eski Habibler Mahallesi Çanak Anten Kurulum Bakımı Ve Sinyal Ayarlama İşlemleri Merkezi Uydu Kurulumu Elenbi Değişimi ve Anten Kablosu Çekme Test Etme İşleri
 • Güvenlik Kamera Arızaları Eski Habiblerde Kurulum İşleri Ahd Ve İp Kamera Wif-fi  Kablosuz Kamera Bağlantısı ve Tüm Teknik Mobil Bilgisayardan İzleme Teknik İşleri
 • Tüm İnternet Arızaları Kablolama İşleri Modem Kurulumu Ve Access Point Roater Kurulumu
 • Avize Asma Aplik Asma İşleri Televizyon Asma Ve Teknik Kurulum İşleri
 • Klima Kombi Elektrik Tesisat İşleri Uygu Şartel Sigorta ve Kutu Takma Hizmetleri Elektrik Bağlantısı
 • Şofben Termosifon Montajı Ve Elektrik Hattı Çekimi Topraklama Hattı İşleri
 • Eski Habiblerde Elektrik Tamircisi Ev Elektrik İşleri Tadilat Priz Anahtar Değişim ve Teknik Bakım Onarımı
 • Ses Sistemleri Kurulumu Ve Kabloluma Hizmetleri
 • Ev İşyeri Ve Tüm Mekanlarınızda Perde, Korniş, Dolap Asma Ve Stor Perde Gibi De Monte ve Matkaplık Montaj İşlerinizde
 • Fiber İnternet Arızaları ve Jak Basma İşlerinizde Tüm Teknik Hizmetlerinizde

Bilgi Servis Veya İstediğiniz Bir Güne Ve Tarihe Randevu Oluşturmak İçin Bizimle Hemen İletişime Geçebilirsiniz. Güvenilir İşinde Uzman Güler Yüzlü  Müşteri Memnuniyetini Prensip Haline Getiren Ekiplerimiz Sizlere Bir Telefon Kadar Yakınız.